Atsauksmes Chocolate Slim

 • Anastasija
  Es biju sajūsmā, kad mēģināju Chocolate Slim. Viņš ir ne vien lietošanā, bet arī patīkama garša. No pirmās dienas es sajutu vieglumu. Tikai vienu nedēļu regulāru uzņemšanu dzēriena esmu zaudējusi 7 kg
 • Evelīna
  Tagad es zaudējusi 8 kg, bet dzeru šis kokteilis tikai vienu mēnesi. Man nav diētas, tagad es ēdu nedaudz mazāk saldas. Chocolate Slim ir tiešām lielisks, tas ne tikai paātrina vielmaiņu (un sadedzina kalorijas), bet arī samazina apetīti!
 • Anastasija
  Nebeidzamas diētas, badošanās nav nestu ilglaicīgu efektu. Zaudēt svaru, bet pēc tam peļņa divas reizes vairāk. Tikai ar Chocolate Slim normāls svars turas jau vairākus mēnešus, lai gan es ēdu gandrīz visu.
 • Artūrs
  Man ir sēdošs darbs, pārvietoties kādreiz, jā, un nebija spēka pēc darba dienas. Liekais svars kļuvis par atgādināt par sevi elpas trūkumu pat miera stāvoklī. Vajadzēja rīkoties. Nopirku Chocolate Slim, divu mēnešu laikā — mīnus 9 kg, Lūk, tas ir rezultāts!
 • Evelīna
  Nekad es nejutos tik labi, kā pēc ēšanas Chocolate Slim. Kāds pacēlums, es esmu gatava kalnus. Pārveidojot no pieņemšanas sākuma kokteiļa uz 4 kg, bet tagad, kad vairāk kustos, svars, nemanāmi un bez piepūles aiziet.
Atsauksmes Chocolate Slim
4.4
20